DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İBB KPSS'siz Garson Alımı Yapacak

İBB KPSS'siz Garson Alımı Yapacak

Daimi KPSS'siz Garson alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde İBB Grand Plaza kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Daimi Garson alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
İBB KPSS'siz Garson Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İBB KPSS’siz Garson Alımı Yapacak

Daimi KPSS’siz Garson alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde İBB Grand Plaza kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Daimi Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB Grand Plaza personel alımı ilanı son başvuru tarihi 03.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Telefon Bilgisi: 0 232 293 47 88

ibb garson

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS’siz Garson ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – KPSS’siz Garson ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – KPSS’siz Garson ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KPSS’siz Garson ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS’siz Garson ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KPSS’siz Garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS’siz Garson ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. KPSS’siz Garson ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP