DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İBB İSPER Kurumuna Ambulans Şoförü Alımı

İBB İSPER Kurumuna Ambulans Şoförü Alımı

İBB İSPER iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanı bilgilerinde İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılması için 7 adet Ambulans Şoförü alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
İBB İSPER Kurumuna Ambulans Şoförü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İBB İSPER Kurumuna Ambulans Şoförü Alımı

İBB İSPER iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanı bilgilerinde İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılması için 7 adet Ambulans Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ 7 Ambulans Şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 14.05.2021 olarak açıklandı

Uzundere Belediyesi 7 Ambulans Şoförü alımı için başvuru yapmak isteyen bütün adayların İBB İstanbul byükşehir belediyesi İSPER AŞ mail adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Mail adresi aşağıda yazılıdır. Özgeçmişinizi mail adresine yollamanız gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper ambulans

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. KPSS’siz Ambulans Şoförü İSPER ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP