DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

Personel istihdamı için iş ilanı yayınlandı. İlan edilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere toplamda 4 Proje Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:37
İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi Alımı Yapacak

Personel istihdamı için iş ilanı yayınlandı. İlan edilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER AŞ birimlerinde çalıştırılmak üzere toplamda 4 Proje Yöneticisi alımı gerçekleştirilecek

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER AŞ Proje Yöneticisi ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün şahısların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper proje 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İBB İSPER 4 Proje Yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP