DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hazine Ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı İlan

Hazine Ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı İlan

Büyükşehir belediyesi personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Hazine Ve Maliye Bakanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 18 adet sözleşmemeli bilişim personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:17
Hazine Ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı İlan
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazine Ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı

Başvuru yapacak kişilerin ilk önce www.hmb.gov.tr adresinde bulunmuş olan SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ BAŞVURU FORMU’nu doldurmaları sonra fotoğraf yapıştırarak imzaladıktan sonra istenen belgeler ile başvuru yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Hazine Ve Maliye Bakanlığı İSPER 18 sözleşmemeli bilişim personeli ilanı son başvuru tarihi 01.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Hazine Ve Maliye Bakanlığı İSPER 18 sözleşmemeli bilişim personeli ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Hazine ve maliye bakanlığı bilgi teknolojileri genel müdürlüğü A blok belge yönetimi ve insan kaynakları koordinatörlüğü Kat. 3 333 nolu oda

Devlet mahallesi Dikmen caddesi TBMM karşısı

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hazine1 5

hazine2 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. HMB 18 bilişim personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. HMB 18 bilişim personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. HMB 18 bilişim personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. HMB 18 bilişim personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. HMB 18 bilişim personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. HMB 18 bilişim personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP