DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hava Bakım Fabrikası Lise Mezunu Personel Alımı

Hava Bakım Fabrikası Lise Mezunu Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu bilgileri içeriğinde 2 nci hava bakım fabrika müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
Hava Bakım Fabrikası Lise Mezunu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hava Bakım Fabrikası Lise Mezunu Personel Alımı

Personel alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu bilgileri içeriğinde 2 nci hava bakım fabrika müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

2 nci hava bakım fabrika müdürlüğü 2 adet Bilgisayar İşletmeni Alımı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde son bulacak.

2 nci hava bakım fabrika müdürlüğü 2 adet Bilgisayar İşletmeni alımı için aşağıda bulunan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapılması gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006027954

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hava

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Hava bakım Bilgisayar İşletmeni ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP