DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hasta Kayıt Elemanı Alımı Yapılacaktır

Hasta Kayıt Elemanı Alımı Yapılacaktır

Hasta Kayıt kabul görevlisi alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Özel hastanelerde çalıştırılmak üzere hasta kabul kayıt personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
Hasta Kayıt Elemanı Alımı Yapılacaktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hasta Kayıt Elemanı Alımı Yapılacaktır

Hasta Kayıt kabul görevlisi alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Özel hastanelerde çalıştırılmak üzere hasta kabul kayıt personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Yayınlanmakta olan işççi alımı ilanlarına başvuru işlemi gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar başvuru işlemlerini İŞKUR sitesi üstünden gerçekleştirmeleri gerekmekte.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11365

hasta 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Hasta Kaydetme ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Hasta Kaydetme ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Hasta Kaydetme ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hasta Kaydetme ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Hasta Kaydetme ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Hasta Kaydetme ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Hasta Kaydetme ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

10. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Hasta Kaydetme ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP