DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı

Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı

Devlet hastanesine işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan bilgilerde Harran üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı, sağlık personeli alımı ve işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:34
Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı için çalışmak isteyen kişilerin rektörlük tarafından belirtilen eğitim ve özel şartları taşımaları gerekmekte.

Harran üniversitesi güvenlik, sağlık personeli ve işçi alımı başvuru şartları

İşçi alımı için ortaöğretim kurumlarının (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve İlan son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

Güvenlik alımı için Ortaöğretim Kurumlarının (Lise ve Dengi) herhangi bir alanından mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve İlan son başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşından gün almamış olmak.

Hemşire alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Bölümü lisans mezunu olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Biyoloji, Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji Bilimleri ve Biye mühendislik, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının Ağız Diş Sağlığı veya Ağız ve Diş Sağlığı Ön lisans Programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Harran üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri

Güvenlik alımı son başvuru tarihi resmi olarak 25.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu işlemleri için rektörlük personel daire başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP