DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Halkbank 42 Şehirde Personel Alımı Başladı

Halkbank 42 Şehirde Personel Alımı Başladı

Halk Bankası personel iş ilanı duyruldu. Başvuruların internet üzerinden gerçekleştirileceği Halk Bankası personel alım ilanı için yayınlanan son başvuru tarihi 12 Temmuz 2020

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:17
Halkbank 42 Şehirde Personel Alımı Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Halkbank 42 Şehirde Personel Alımı Başladı

Halk Bankası personel iş ilanı duyruldu. Başvuruların internet üzerinden gerçekleştirileceği Halk Bankası personel alım ilanı için yayınlanan son başvuru tarihi 12 Temmuz 2020.

Halkbank personel alımı sınav yoluyla yapılacak. Sınav giriş belgeleri 3 ile 7 Ağustos tarihleri arasında alınabilecek.

Halk Bankası aşağıda belirtilen şehirlerde bulunan şubelerde istihdam edilmek üzere servis asistanı alımı yapacağını duyurdu.

Başvurular 12 Temmuz 2020 tarihine kadar online yolla alınacaktır.

Adaylar sınava girebilmek için, “Sınav Giriş Belgesi” ile birlikte; üzerinde silinti, kazıntı ve bir değişiklik yapılmamış olan, taşıdığı bilgilerden tereddüt duyulmayan, fotoğrafları ile tanınmalarına engel teşkil etmeyecek nitelikte Fotoğraflı Nüfus Cüzdanı, TCKN bilgisi içeren Sürücü Belgesi veya geçerlik süresi devam eden Pasaport ibraz etmek zorundadırlar.

Sınav Giriş Belgesi posta ile gönderilmeyecektir.

Halk Bankası personel alımı için açıklanan iller:

Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova, Yozgat

Başvurusu kabul edilen adaylar, sınav yeri ve saatini bildiren sınav giriş belgesini; 3 Ağustos 2020 – 7 Ağustos 2020 tarihleri arasında https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresinden “E-posta adresi” ve “Aday Şifresi” girerek alabileceklerdir.

1 13

SINAVA KATILMA KOŞULLARI

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Tecil edilmiş olsalar dahi kasten işlenen suçlar ile ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan ya da kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak,

4. Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak,

5. 01.01.1990 ve sonrası doğumlu olmak,

6. 14.08.2020 itibarıyla üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak,

7. Sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak; Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olduğunu, gerekli tahlil ve tetkiklerle belgelemek (Sağlık Belgeleri; giriş sınavının, yazılı ve mülakat olmak üzere tüm aşamaları tamamlandıktan sonra talep edilecektir.)

8. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, askerlik yükümlülüğünden muaf ya da en az 31.12.2020 tarihine kadar tecilli olmak veya bedelli askerlik yapacak olmak,

9. Başka bir kuruma karşı zorunlu çalışma yükümlülüğü bulunmamak,

10 Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve özgeçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak,

11. Başvuru için yukarıda belirtilen il ve illere bağlı ilçelerde ikamet etmek zorunludur. Adaylar Mernis’ten teyit edilen ikamet iline başvuru yapmış sayılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

İkamet ili “Görev Yeri” listesinde yer almayan adayların sınav başvuruları geçersiz sayılacaktır. Şartlarının tamamının sağlanması gerekmektedir.

Adayların sınava katılabilmek için gerekli şartlara sahip olup olmadıkları, sınav başvurusundaki beyanları dikkate alınarak değerlendirilecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP