DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Halkapınar Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Halkapınar Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Halkapınar belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro memuru alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Halkapınar Belediyesi Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Halkapınar Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Halkapınar belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Halkapınar Belediyesi Büro personeli Alımı ilanı  son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurması gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Şehit Cihangir Tok caddesi No: 10 Halkapınar – Konya

İrtibat kişisi: Abdulkadir YALTİRİK

İrtibat Telefonu: 0 332 771 20 20

halkapinar buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

8 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Halkapınar Büro İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP