DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hacettepe üniversitesi Hemşire Ve Sağlık Personeli Alımı

Hacettepe üniversitesi Hemşire Ve Sağlık Personeli Alımı

Devlet hastanesine kamu Personeli alımı için iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilanları bilgilerinde Hacettepe üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:10
Hacettepe üniversitesi Hemşire Ve Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Hastanesi Hemşire Ve Sağlık Personeli Alımı

Devlet hastanesine kamu Personeli alımı için iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilanları bilgilerinde Hacettepe üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hacettepe üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 14.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hacettepe1

hacettepe2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Hacettepe sağlık ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Hacettepe sağlık ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Hacettepe sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Hacettepe sağlık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Hacettepe sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Hacettepe sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Hacettepe sağlık ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Hacettepe sağlık ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP