DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Haberleşme Hizmetleri Kamu Personel Alımı İlanları

Haberleşme Hizmetleri Kamu Personel Alımı İlanları

İsttelkom personel alımı ilanları kapsamında açıklanan bilgilerde İBB kurumuna bağlı bulunan İstanbul Elektronik Haberleşme Ve Altyapı Hizmetleri birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız altyapı mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Haberleşme Hizmetleri Kamu Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul belediyesi işçi alımı genelinde iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve alanında deneyim sahibi olması gerekiyor.

İSTTELKOM PERSONEL ALIMI

İBB altyapı personeli alımı için son başvuru tarihi 30.11.2021 olarak bildirildi.

Aşağıda belirtilen resmi kurum sitesi üzerinden adayların başvuru gerçekleştirilmesi gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

altyapi muhendis

ALTYAPI MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Fiber altyapı projelerinde proje yönetimi yapabilecek bilgiye sahip olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

Saha ekipleri ve alt yüklenici ile koordinasyonu sağlayabilecek yetenekte olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, araştırma yapma becerilerine sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Projelere ait raporlama ve geri bildirimi yapabilecek kabiliyete sahip olması, işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

İhalelere teklif ve hakkediş hazırlayabilmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması, müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Gerektiğinde saha denetimleri yaparak sorunları çözebilmeli, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP