DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

GSB, Gençlik ve spor bakanlığı 1575 yurt memuru ve yurt yönetim personeli alımı yapacak

GSB, Gençlik ve spor bakanlığı 1575 yurt memuru ve yurt yönetim personeli alımı yapacak

Kamu personel alımı yapılması için duyurusu yapılan resmi bilgilerde GSB, Gençlik ve spor bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1575 yurt memuru ve yurt yönetim personeli alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:45
GSB, Gençlik ve spor bakanlığı 1575 yurt memuru ve yurt yönetim personeli alımı yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

GSB, Gençlik ve spor bakanlığı 1575 yurt memuru ve yurt yönetim personeli alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin bakanlık tarafından açıklanmış lartları taşıması gerekiyor.

GSB, Gençlik ve spor bakanlığı yurt yönetim personeli alımı başvuru bilgileri

GSB yurt yönetim personeli alımı için son başvuru tarihi 04 Şubat 2022 olarak bildirildi.

GSB spor uzmanı, gençlik çalışanı ve psikolog alımı için son başvuru tarihi 28 Ocak 2022 olarak açıklandı.

Gerekli işlemler için aşağıda yazılı link üzerinden online iş başvuru yapılması şartı bulunuyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu 1

Başvuru Kılavuzu 2

Gençlik bnakanlığı personel alımı başvuru şartları

2020 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türünden Spor Uzmanı ve Psikolog pozisyonları için en az 60 (altmış) puan, Gençlik Çalışanı pozisyonu için en az 50 (elli) puan almış olmak,

Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak.

Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 65 yaşından büyük olmamak.

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, İşletme, Maliye, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili bölümlerinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren resim, heykel, grafik, seramik, geleneksel Türk sanatları, fotoğraf, müzik, film tasarımı ile ilgili bölümlerinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren sosyoloji, psikoloji, sosyal hizmetler ve turizm ile ilgili bölümlerinden mezun olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren fizik tedavi ve rehabilitasyon veya fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümlerinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren bilgisayar ve teknoloji ile ilgili bölümlerinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren herhangi bir bölümünden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP