DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Göynük Belediyesi Daimi İtfaiye Eri Alımı

Göynük Belediyesi Daimi İtfaiye Eri Alımı

Belediye bünyesine İtfaiye eri alımı gerçekleştirmek için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan İtfaiye eri alımlarında Göynük Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Göynük Belediyesi Daimi İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Göynük Belediye Başkanlığına Daimi İtfaiye Eri Alımı

Belediye bünyesine İtfaiye eri alımı gerçekleştirmek için personel alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan İtfaiye eri alımlarında Göynük Belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

İtfaiye Eri Alımı Başvuru Bilgileri Nedir

Göynük Belediyesi başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanı başvuru tarihi 15.10.2020 tarihinde başlayacak olup 21.10.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak olan adaylar başvuru belgelerini Yenice Mahallesi Belediye Meydanı Şehit Mehmet Diri İşhanı No: 2 üst kat Göynük – Bolu adresine şahsen teslim etmeleri gerekiyor. Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınavlar 25.11.2020 tarihinde icra edilecektir.

KPSS P93 En az 60 puan şartı bulunmakta.

bolu 1

SINAV KONULARI

1. Türkiye Cumhuriyeti Anayasaları konuları ve bölümlerini kapsar.

2. Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi konuları ile bölümlerini kapsar.

3. 657 sayılı Devlet memurları kanunları ve bölümlerini kapsar.

4. Mahalli idareler ile ilgili temel konular ve bölümlerini kapsar.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR

1. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği ya da Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü Önlisans programlarının her hangi birinden mezun olması gerekmektedir.

2. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların En az C Sınıfı ehliyet belgesine sahip olması gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

2. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

8. Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri alımları ilanlarına başvuracak olan adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP