DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gelir İdaresi Başkanlığı 47 Şehirde 87 Personel Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı 47 Şehirde 87 Personel Alımı

Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirmek üzere elektrik teknikeri alımı, inşaat teknikeri alımı ve bilgisayar teknikeri alımı olmak üzere 87 tekniker alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Gelir İdaresi Başkanlığı 47 Şehirde 87 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gelir İdaresi Başkanlığı 47 Şehirde 87 Personel Alımı

Kamu kurumu personel alımı gerçekelştirmek için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirmek üzere elektrik teknikeri alımı, inşaat teknikeri alımı ve bilgisayar teknikeri alımı olmak üzere 87 tekniker alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gelir İdaresi Başkanlığı tekniker alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacak ve 17.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların http://sinav.gib.gov.tr adresinde bulunan Online Sınav Sistemine kayıt yaparak, sistemde yer almış olan sınav başvuru formunu elektronik ortamda online olarak doldurmaları yolu ile yapılacaktır.

Adayların başvuru formunun doldurulması ile ilgili olarak açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır.

Adaylar ilanda belirtilen yerlerden en fazla 5 (beĢ) yer için tercihte bulunabilirler

gib

gib2 2

gib3 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – GİB Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – GİB Tekniker ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – GİB Tekniker ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – GİB Tekniker ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – GİB Tekniker ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. GİB Tekniker ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. GİB Tekniker ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. GİB Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. GİB Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. GİB Tekniker ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP