DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazipaşa Belediyesi KPSS’siz Büro İşçisi Alımı

Gazipaşa Belediyesi KPSS’siz Büro İşçisi Alımı

Devlet kurumu iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kadrolu kamu personeli alımı resmi iş ilanı bilgileri içinde Gazipaşa belediyesi içerisinde çalıştırılması için 6 adet Büro memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Gazipaşa Belediyesi KPSS’siz Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gazipaşa Belediyesi KPSS’siz Büro İşçisi Alımı

Devlet kurumu iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kadrolu kamu personeli alımı resmi iş ilanı bilgileri içinde Gazipaşa belediyesi içerisinde çalıştırılması için 6 adet Büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Büro İşçisi resmi ilanına son başvuru tarihi 24.05.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan kurum adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Yeni mahalle İnönü caddesi No: 9 Gazipaşa -Antalya

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

gazipasa buro 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Büro memuru Gazipaşa belediyesi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Büro memuru Gazipaşa belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Büro memuru Gazipaşa belediyesi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Büro memuru Gazipaşa belediyesi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

7. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Büro memuru Gazipaşa belediyesi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büro memuru Gazipaşa belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büro memuru Gazipaşa belediyesi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Büro memuru Gazipaşa belediyesi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP