DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gaziantep Üniversitesi Eczacı Alımı

Gaziantep Üniversitesi Eczacı Alımı

Eczacı alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu içeriği bilgilerinde Gaziantep Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Eczacı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:40
Gaziantep Üniversitesi Eczacı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Üniversitesi Eczacı Alımı

Eczacı alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu içeriği bilgilerinde Gaziantep Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Eczacı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı Alımı başvuru tarihi 31.05.2021 tarihinde son bulacak.

Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı için başvuru işlemi gerçekleştirmek için Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

gaziantep1 5

gaziantep3 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Gaziantep Üniversitesi 2 Eczacı alımı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP