DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire Alımı

Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire Alımı

Sağlık personeli alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu içeriği bilgilerinde Gaziantep Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 85 hemşire alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire Alımı

Sağlık personeli alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan duyurusu içeriği bilgilerinde Gaziantep Üniversitesi rektörlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 85 hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire Alımı başvuru tarihi 31.05.2021 tarihinde son bulacak.

Gaziantep Üniversitesi 85 Hemşire alımı için başvuru işlemi gerçekleştirmek için Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

gaziantep1 2

gaziantep3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 85 Hemşire Alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 85 Hemşire Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 85 Hemşire Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 85 Hemşire Alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 85 Hemşire Alımı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 85 Hemşire Alımı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 85 Hemşire Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8. 85 Hemşire Alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 85 Hemşire Alımı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 85 Hemşire Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 85 Hemşire Alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 85 Hemşire Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 85 Hemşire Alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 85 Hemşire Alımı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP