DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazi Üniversitesi Mühendis 4 Tekniker Ve 8 Personel Alımı

Gazi Üniversitesi Mühendis 4 Tekniker Ve 8 Personel Alımı

Gazi üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanan son dakika kamu personel alımı ilanları ile birlikte mühendis alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
23 Şubat 2022 12:46
Gazi Üniversitesi Mühendis 4 Tekniker Ve 8 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gazi Üniversitesi Güncel Personel Alımı

Gazi üniversitesi tarafından açıklanan resmi güncel kamu ilanları kapsamı ile birlikte kendi birimlerine Grafik Tasarımı teknikeri, bilgisayar teknikeri, haberleşme teknisyeni, inşaat teknikeri, elektronik mühendisi, anestezi teknikeri ve tıbbi sekreter alımı yapılacaktır.

Gazi Üniversitesi Başvuru Şartları Nelerdir?

Grafik, Grafik Tasarımı, Grafik-Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık önlisans programlarının birinden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Belgelemek kaydı ile en az 2 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Elektrik-Elektronik Teknolojisi ortaöğretim Alanının Haberleşme Sistemleri veya Telekomünikasyon dallarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 9.3.2022 olarak açıklandı.

Adayların http://personelilan.gazi.edu.tr adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin (SGK dökümü ve çalıştığı kurum/kuruluşlardan alınacak Kaşe ve Islak imzalı onaylanmış hizmet belgesi/görev belgesi) taranarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

 

gazi universitesi

Gazi Üniversitesi personel

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP