DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gazi Üniversitesi 114 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Gazi Üniversitesi 114 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Yayımlanan alım duyurusunda sözleşmeli personel ve işçi olmak üzere toplam 114 personel alacak. İŞKUR üzerinden alınacağını duyurun Gazi Üniversitesi, daimi işçi olacağını ifade etti. İşte Gazi Üniversitesi'nin alım ilanı duyurusu ve başvuru şartları.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Gazi Üniversitesi 114 Personel Alımı İlanı Yayımladı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre istihdam edilmek üzere 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 37 adet Sözleşmeli Personel alınacağını duyurdu. Alımı yapılacak personellerden Eczacı kadorsuna başvurmak için KPSS şartı bulunmamaktadır. İşte sözleşmeli personel alım detayları.

Gazi Üniversitesi’nin yayımladığı duyuruya göre 2 adet Eczacı, 2 adet Diyetisyen, 2 adet Biyolog, 5 adet Hemşire, 5 adet Diyaliz hemşiresi, 2 adet Laborant, 7 adet Paramedik, 5 adet Tıbbi Sekreter, 1 adet Fizik Tedavi pesoneli, 2 adet Labaratuar teknikeri, 3 adet Anestezi teknikeri ve 1 adet Tıbbi Görüntüleme teknikeri olmak üzere toplam 37 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Alım şartlarına bakıldığında ilk göze çarpan genel şart 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir. Özel şartlara bakıldığında ise adayın kadro dağılım tablosunda tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olması gerekiyor. Sözleşmeli personel alımında kontenjan dağılımı aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Alım ilanında kontenjan dağılımına bakıldığında Eczacı alımı dışındaki tüm alımlarda KPSS şartı arandığı açıkça görülmektedir. Yayımlanan ilanda adaylardan aranan diğer şartlardan biri de herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartıdır. Ayrıca nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması adaydan aranan şartlar arasındadır.

37 Sözleşmeli personel alım ilanına başvuru ise Gazi Üniversitesi personel temini internet adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekiyor. Site üzerinden başvurunun nasıl yapılacağı ise merak konusudur. Başvuru işlemlerinin sistem üzerinden nasıl yapılacağını gösterir yardım dosyası yine aynı site üzerinden erişime açılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Adayların tüm kadrolara başvurusunu engellemek ve süreci hızlandırmak adına ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamama şartı getirilmiştir. Gazi Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı 30.09.2019 – 14.10.2019 arasında yapılacaktır. 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE İŞ KURUMU (İŞKUR) ÜZERİNDEN SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanlardan bir diğeri ise İŞKUR üzerinden işçi alımıdır. Yayımlanan ilana göre farklı kadro ve derecelerde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla haberimizin en altında yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde 77 Sürekli İşçi alımı yapılacaktır.

Üniversite’nin yaptığı bu alımda da tüm adaylar Türkiye İş Kurumu’nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir meslek koluna başvuru yapabilecektir. Ayrıca duyuruda yayımlanan şartlardan bir diğeri de adayların Türkiye iş Kurumu’nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerektiğidir.

İŞKUR üzerinden alımı yapılacak personeller Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılacaktır. KPSS ile alım yapılan kadrolarda 60 taban puan aranacakken KPSS puanıyla başvuran talep şartlarına uygun adaylar arasından, en yüksek KPSS puanından başlanmak üzere haberimizde belirtilen sayısının 4 katı kadar aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Gazi Üniversitesi 77 sürekli işçi alım ilanınaa başvurmak isteyen adaylar 30.09.2019 – 04.10.2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezlerine şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP