DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Fırat Üniversitesi Hastanesi Personeli Alımı

Fırat Üniversitesi Hastanesi Personeli Alımı

Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Elazığ Fırat üniversite hastanesi kendi içinde istihdam edilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 112 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Fırat Üniversitesi Hastanesi Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırat Üniversitesi Hastanesi Personeli Alımı

Kamu hastanesine personel alımı yapılması için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Elazığ Fırat üniversite hastanesi kendi içinde istihdam edilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 112 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fırat üniversite hastanesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 20.03.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemi yapmak isteyen tüm kişilerin http://personelilan.firat.edu.tr/ resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları lazım.

firat1 2

firat2 3

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Fırat hastane ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Fırat hastane ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Fırat hastane ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Fırat hastane ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Fırat hastane ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Fırat hastane ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Fırat hastane ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Fırat hastane ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Fırat hastane ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Fırat hastane ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP