DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Fırat Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı

Fırat Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı

Yayınlanan personel alımı iş ilanları duyurusunda Elazığ Fırat üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 112 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Fırat Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırat Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alımı

Kamu kurumuna sağlık personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı iş ilanları duyurusunda Elazığ Fırat üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı ve röntgen teknisyeni alımı olmak üzere 112 adet sağlık personeli alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Fırat üniversitesi sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 20.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin http://personelilan.firat.edu.tr/ resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları lazım.

firat1 1

firat2 1

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Fırat sağlık personeli ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Fırat sağlık personeli ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Fırat sağlık personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Fırat sağlık personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Fırat sağlık personeli ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP