DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Fırat Üniversitesi 100 Sağlık Personeli Başvurular Devam Ediyor

Fırat Üniversitesi 100 Sağlık Personeli Başvurular Devam Ediyor

DPB ilanıyla açıklanarak alım süreci başlayan Fırat Üniversitesi bünyesine 100 kişi Fizyoterapist, Hemşire, Röntgenci, Anestezi Teknikeri ve Laborant ünvanlı kamu personelleri alımı devam ediyor.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Fırat Üniversitesi 100 Sağlık Personeli Başvurular Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırat Üniversitesi hastanesi ve diş hekimliği fakültesinde çalıştırılmak üzere 100 kamu personeli alım ilanı ile Fizyoterapist, Hemşire, Röntgenci, Anestezi Teknikeri, Laborant ünvanlı personeller sözleşmeli statüde alımı için başvurular devam ediyor. Alımlarda alınacak personellerde aranan öğrenim şartları ve sayıları şu şekildedir.

Fizyoterapist alımı 1 kişi alınacak olup Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve rehabilitasyon lisans programlarının birinden mezun olması, Lenf ödem tedavisi konusunda sertifikası bulunması,
Hemşire alımı 78 kişi alınacak olup adayların Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun olması,

Hemşire alımı 1 kişi alınacak olup adayların Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programlarının birinden mezun Perabet olmak, 3. basamak kamu hastanelerinin ameliyathane biriminde en az 1 yıl çalışmış olması,

Röntgen Teknisyeni olarak 9 kişi alınacak olup Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olması,

Anestezi Teknikeri olarak 6 kişi alınacak olup adayların 5 kişi Anestezi veya Anestezi Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olanlar arasından, 1 kişi Anestezi veya Anestezi Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olan ve 3. basamak kamu hastanelerinde en az 10 yıl çalışmış olanlar arasından alınacak.

Laborant alımı olarak 4 kişi alınacak olup 2 kişi Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olanlar arasından, 2 kişi Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olanlar arasından alınacak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

1 kişi sağlık personeli ise Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Diş Hekimliği-Hijyen, Diş Teknik Sekreterliği ön lisans programlarının birinden mezun olanlar arasından alınacak.

Başvurmak isteyen adayların genel şartlar haricinde 2018 KPSS B grubu sınavına girmiş olma şartı bulunmaktadır. Başvurular 22 Temmuz 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına, başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır.

Fırat Üniversitesi 100 sağlık personeli kamu alım ilanını incelemek için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP