DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Farklı Üniversitelere Farklı Branşlarda KPSS Şartsız Daimi Personel Alıyor

Farklı Üniversitelere Farklı Branşlarda KPSS Şartsız Daimi Personel Alıyor

Yayımlanan ilana göre Üniversitelere 101 daimi KPSS şartsız kamu personel alımı yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilköğretim mezunları arasından alımlar yapılacak. İlana göre büro memuru ve güvenlik görevlisi personeli…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:24
Farklı Üniversitelere Farklı Branşlarda KPSS Şartsız Daimi Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre 12 üniversite Kamu Personeli Seçme Sınavı aranmaksızın personel alımı gerçekleştirecektir. Alım yapacak üniversiteler şu şekilde: İstanbul Şehir Üniversitesi İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi, İstanbul Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Gedik Üniversitesi, Ankara Lokman Hekim Üniversitesi, Ankara Lokman Hekim Üniversitesi, Ankara Atılım Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Adana Çukurova Üniversitesi, Bursa Holiday Üniversitesi ve İzmir Yaşar Üniversitesi kamu personeli alımları yapacak kurumlar.

Üniversitelere kamu personeli alımı kadro dağılımı: Büro işçisi, Büro memuru, Güvenlik görevlisi, Beden işçisi, Öğretim görevlileri, Sekreter, Koordinatör idari işler müdür, Aşçı yardımcısı, Gencobahis Bulaşıkçı, Satın alma personeli, Servis personel alımları yapılıyor.

Yayımlanan ilana göre adayların durumlarına göre ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuruları kabul edilmektedir. İlanların bir çoğu KPSS şartsız olup bazı ilanlarda ise KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. İŞ-KUR kamu personeli alımları ilanlarına baktığımızda ise çoğunluk olarak güvenlik görevlisi ve büro memuru alımları olarak yapılmaktadır.

Kamu personeli alımlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların 12 Üniversitenin ilan kılavuzuna ulaşmak veya incelemek için aşağıda vermiş olduğumuz adresi açarak, iş yerinin unvanına üniversite yazarak arama yapmaları halinde size uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Üniversite kamu personeli başvuruları tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP