DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Evreşe Belediyesi Memur Alımı

Evreşe Belediyesi Memur Alımı

Belediye kurumuna kadrolu memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Evreşe Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet memur alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Evreşe Belediyesi Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evreşe Belediyesi Memur Alımı

Belediye kurumuna kadrolu memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Evreşe Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet memur alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Evreşe belediysi memur alımı ilanı başvuru tarihi 27.10.2020 tarihinde başlayacak ve 01.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Evreşe belediyesi ilanına başvurmak isteyen adaylar belgelerini; Elektronik ortamda, http://www.evrese.bel.tr/ internet adresine Şahsen ya da taahhütlü posta yolu ile Evreşe Belediyesine başvuru işlemlerini yapabilirler.

Başvuracak olan adaylar Başvuru Formunu Kurumumuzdan veya Belediyenin www.evrese.bel.tr internet adresinden temin edebilirler.

evrese belediyesi

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evreşe belediysi memur alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. Evreşe belediysi memur alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Evreşe belediysi memur alımı personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Evreşe belediysi memur alımı personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Evreşe belediysi memur alımı personel ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Evreşe belediysi memur alımı personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP