DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Evde Çalışabilecek Personel Aranıyor

Evde Çalışabilecek Personel Aranıyor

Türk Telekom AssisTT kuruluşu yayınlamış olduğu personel alımı iş ilanında kendi evinde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı yapacağını açıkladı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Evde Çalışabilecek Personel Aranıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Evde Çalışabilecek Personel Aranıyor

Türk Telekom AssisTT kuruluşu yayınlamış olduğu personel alımı iş ilanında kendi evinde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak için tüm bay ve bayan adaylar aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmekte.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

assistt 8

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

9 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AssisTT Evde çalışma ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. AssisTT Evde çalışma ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. AssisTT Evde çalışma ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. AssisTT Evde çalışma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. AssisTT Evde çalışma ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP