DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı

Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı

Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Et Ve Süt Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Makine bakımcısı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:25
Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı

Et Ve Süt Kurumuna Personel Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Et Ve Süt Kurumu bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Makine bakımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 25.9.2020 olarak ilan edilmiştir.

İş ilanına İŞKUR üzerinden başvuru yapmak zorunludur. İŞKUR sitesine kendinize ait şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunmakta olan İLAN NO kısmına 00005691155 numarasını yazınız ve sağ alt köşede bulunmakta olan ARA butonuna tıklayınız.

ARA butonuna tıkladıktan sonra iş ilanı aşağıda listelenecektir.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

et sut

Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
    
Cinsiyet ve Yaş bilgileri

Erkek adaylar için 18 – 35 yaş aralığı

Kadın adaylar için 18 – 35 yaş aralığı

Çalışma Adresi Bilgisi

Çalışma Adresi: ILICA MAHALLESİ E80 KARAYOLU CADDESİ NO:87 25700 AZİZİYE ERZURUM – TÜRKİYE

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi

Lise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Elektrik-Elektronik Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Elektrik – Elektronik Ortaöğretim bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Lise ve Dengi Okul Elektrik Tesisatcılığı bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Elektrik bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Elektronik bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Torna-Tesviye bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Soğutma ve İklimlendirme bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Motor bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Metal İşleri bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Makine Bakım Onarım bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Makine bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Lise ve Dengi Okul Kaynakcılık bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Sıhhi Tesisat bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

Lise ve Dengi Okul Isıtma ve Sıhhi Tesisat bölümü mezunu olmak gerekmektedir veya Ortaöğretim Lise ve Dengi okullardan mezun olmak gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP