DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Et Ve Süt Kurumu Teknik İşçi Alımı

Et Ve Süt Kurumu Teknik İşçi Alımı

Yayınlanan Kamu personel alımı iş ilanları bilgisi dahilinde Et Ve Süt Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:13
Et Ve Süt Kurumu Teknik İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Et Ve Süt Kurumu Teknik İşçi Alımı

Et Ve Süt Kurumu iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin Et Ve Süt Kurumu tarafından belirtilmiş olan mezuniyet ve meslek şartlarını taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Et Ve Süt Kurumu 6 adet teknik işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 21.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Et Ve Süt Kurumu 6 adet teknik işçi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

İŞKUR sitesinin İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI kısmına ET VE SÜT KURUMU yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

et sut kurum

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Teknik işçi Et ve süt kurumu yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Teknik işçi Et ve süt kurumu ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Teknik işçi Et ve süt kurumu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Teknik işçi Et ve süt kurumu duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Teknik işçi Et ve süt kurumu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Teknik işçi Et ve süt kurumu yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP