DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü İşçi Alımı

Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü İşçi Alımı

Süt kurumu birimlerine Personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahilinde Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü İşçi Alımı

Süt kurumu birimlerine Personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahilinde Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet işçi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Et Ve Süt Kurumu 5 adet işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Et Ve Süt Kurumu personel ilanı için aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006036717

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006036685

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006036678

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

caykur 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 5 işçi et ve süt kurumu yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 5 işçi et ve süt kurumu ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 5 işçi et ve süt kurumu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 5 işçi et ve süt kurumu yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 5 işçi et ve süt kurumu ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 5 işçi et ve süt kurumu duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 5 işçi et ve süt kurumu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 5 işçi et ve süt kurumu duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 5 işçi et ve süt kurumu duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 5 işçi et ve süt kurumu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 5 işçi et ve süt kurumu yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 5 işçi et ve süt kurumu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 5 işçi et ve süt kurumu resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 5 işçi et ve süt kurumu ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP