DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Et Ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapacak

Et Ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Erzincan Et Ve Süt Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet Soğutma Sistemleri Teknisyeni alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Et Ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Et Ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Erzincan Et Ve Süt Kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet Soğutma Sistemleri Teknisyeni alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erzincan Et Ve Süt Kurumu ilanı son başvuru tarihi 01.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması zorunludur. İŞKUR sitesine size ait olan şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005898644

SUT

1 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Erzincan Et Ve Süt ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP