DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ESPARK 60 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

ESPARK 60 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden işçisi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları bilgilerinde ESPARK, Eskişehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 60 adet beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:27
ESPARK 60 Beden İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ESPARK 60 Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden işçisi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan işçi alımı iş ilanları bilgilerinde ESPARK, Eskişehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 60 adet beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

ESPARK işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 08.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] mail adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

espark 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – ESPARK işçi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – ESPARK işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – ESPARK işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – ESPARK işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. ESPARK işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. ESPARK işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. ESPARK işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. ESPARK işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. ESPARK işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP