DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Personeli Alımı

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanları bildirisi yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanı duyurusunda Erciyes üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 16 hemşire alımı ve 4 adet sağlık teknikeri alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanları bildirisi yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanı duyurusunda Erciyes üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 16 hemşire alımı ve 4 adet sağlık teknikeri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erciyes üniversitesi ilanı son başvuru tarihi 19.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://personeldb.erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5 linki üzerinden başvuru formunu indirip doldurmaları gerekiyor.

Formu doldurduktan sonra aşağıda belirtilmiş olan belgeler ile birlikte kuruma şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yenidoğan Mahallesi, Turhan Baytop Sokak  No:1, 38280 Talas / KAYSERİ

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

erciyes1 2

erciyes2 2

erciyes3 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

7 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Erciyes üniversitesi sağlık ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP