DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı

Kamu personel alımı yapılması için yayını yapılmış duyuru işlemlerinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:29
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı için resmi iş başvurusu yapmak isteyen tüm adayların ÖSYM tarafından 2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınav işlemlerinden 70 veya üzeri puan almış olmaları gerekmektedir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı başvuru bilgileri

Bartın üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 21.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm bay ve bayan adaylaın başvurularını aşağıda yazılı bulunan Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı uzman personel alımı başvuru şartları

Bakanlık memur alımı için çalışmak isteyenlerin en az 4 yıllık eğitim veren fakültelerden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, görevlerini eksiksiz yerine getirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

Uzman alımı için başvuracakların giriş sınavının yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Enerji bakanlığı personel alımı için görev yapmak isteyenlerin bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme kabiliyetlerinin olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygun olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bilimsel, teknolojik ve güncel gelişmelere açık olmalı, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı yüksek olmalı ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

enerji bakanligi personel alimi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP