DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Enerji Bakanlığı Kamu Personel Alımı 2022

Enerji Bakanlığı Kamu Personel Alımı 2022

Enerji bakanlığı kamu personel alımı 2022 ilanları ile birlikte açıklamış olduğu güncel duyurular kapsamında birimlerine 5 (beş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

ABONE OL
1 Nisan 2022 16:02
Enerji Bakanlığı Kamu Personel Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Enerji Bakanlığı Kamu Personel Alımı 2022 İlanları Açıklandı

Enerji bakanlığı kamu personel alımı 2022 ilanları dahilinde açıklanmış olan son dakika memur alımı bilgilerinde, bakanlık birimlerinde çalıştırılmak üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmeliğin” 8’inci maddesinin 2’nci fıkrası uyarınca 5 (beş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Enerji Bakanlığı Kamu Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları

Enerji bakanlığı kamu personel alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapacak olanların Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca Kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

En az 1000 kullanıcılı orta ve büyük ölçekli kurum yada işletmelerin BT departmanlarında en az 3(üç) yıl sistem uzmanı olarak çalışmış olmak. En az 3 (üç) yıl iş deneyimine sahip olduğunu belgelemeleri ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Windows Server, System Center teknolojilerine ve işletim sistemlerine iyi derecede hakim olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Uygulama sunucusu, web sunucusu, e-posta sunucusu, file server, Certification Autorithy DNS, aktif dizin, DHCP kurulumu ve yönetimi işlerinde bilgi ve deneyim sahibi olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

Ofis yazılımlarını iyi derecede kullanabilmek ve raporlama tecrübesine sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

SVN, CVS, GIT, Mercurial, TFS gibi yapılandırma ve değişiklik yönetim araçları kullanmış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Enerji Bakanlığı

Enerji Bakanlığı personel alımı

Enerji Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP