DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az Okur Yazar Beden İşçisi Alımı Yapılacak

En Az Okur Yazar Beden İşçisi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı bilgilerinde Kırklareli Pehlivanköy Belediye başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 6 adet beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
En Az Okur Yazar Beden İşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En Az Okur Yazar Beden İşçisi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı bilgilerinde Kırklareli Pehlivanköy Belediye başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 6 adet beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pehlivanköy Belediyesi işçi ilanı son başvuru tarihi 23.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacak.

Aşağıda bulunan İŞKUR direkt link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005943574

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

isci1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Pehlivanköy Belediyesi lanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Pehlivanköy Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP