DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En az Lise Mezunu KPSS 60 Puanla 55 Memur Alımı Sona Eriyor

En az Lise Mezunu KPSS 60 Puanla 55 Memur Alımı Sona Eriyor

DPB yayınladığı iki farklı ilanlar ile Devlet Memuru alımı yapacağını duyurmuştu. KPSS 60 Puan ile alım yapılacak olup başvurular 7 Aralık 2018 Tarihinde sona erecektir.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
En az Lise Mezunu KPSS 60 Puanla 55 Memur Alımı Sona Eriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Personel Başkanlığı yayınlamış olduğu ilanlarla En az Lise mezunu KPSS 60 puanı olan adayların başvuru yapabileceği ilanlar yayınlamıştı. Adaylar için başvurusu devam eden ve 7 aralık 2018 tarihinde sona erecek olan ilanlar ise şöyledir.

Kamu Personeli Alımı İstanbul Çekmekköy Belediyesi 15 zabıta memuru ve İstanbul Bağcılar belediyesi 40 zabıta memuru alımı yapılacak. Aşağıda ayrı olarak ilan kılavuzları mevcuttur.

İstanbul Çekmeköy Belediyesi alımı için; 5 zabıta memuru alımı ortaöğretim kurumlarının mesleki veya teknik bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

5 zabıta memuru için; Mahalli İdareler, Mahalli İdareler, Yerel Yönetimler, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi, Harita, Harita Kadastro/Harita ve Kadastro, Harita Teknikerliği ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

5 zabıta memuru alımı için; Herhangi bir ön lisans programından mezun olması gerekmektedir.

Başvuru 03.12.2018 gününden 07.12.2018 günü mesai bitimine kadar Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Çekmeköy Belediyesi Hizmet Binası Merkez Mh. Piri Reis Cd. No:5 Çekmeköy /İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir.

İstanbul Bağcılar Belediyesi alımı için; 20 zabıta memuru alımı ortaöğretim kurumlarından (lise veya dengi okul) mezun olması ve KPSS en az 60 puanı bulunması gerekmektedir.

10 Zabıta memuru alımı için; Herhangi bir ön Grandbetting lisans programından mezun olmak ve KPSS 60 puanı bulunuyor olmak gerekmektedir.

2 zabıta memuru alımı için; Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Matematik, Matematik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

2 zabıta memuru alımı için; Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Tasarımı Medya, İletişim Tasarım Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Yönetim Bilimleri, İnsan ve Toplum Bilimleri, lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

3 zabıta memuru alımı için; Ekonomi, İktisat, İşletme- Ekonomi, İşletme-İktisat, İşletme, İşletmecilik, İşletme Yönetimi, Muhasebe- Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Yerel Yönetimler, Bilgi ve Belge Yönetimi, Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

3 zabıta alımı için; Herhangi bir Lisans programından mezun olması ve KPSS en az 60 puanı olanların başvurusu alınacaktır.

Adaylar başvurularını 03 Aralık 2018 gününden 07 Aralık 2018 günü mesai bitimine kadar Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Bağcılar Belediye Başkanlığı 40 zabıta memuru alım kılavuzu tıklayınız.

Çekmeköy Belediyesi 15 kamu personeli kılavuzu tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP