DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az Lise Mezunu Kamu kurumuna Personel Alımı

En Az Lise Mezunu Kamu kurumuna Personel Alımı

Kamu kurumuna Personel Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Muğla belediyesine bağlı olan MUTTAŞ kent hizmetleri birimine 2 adet otomotiv elektrikçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
En Az Lise Mezunu Kamu kurumuna Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En Az Lise Mezunu Kamu kurumuna Personel Alımı

Kamu kurumuna Personel Alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Muğla belediyesine bağlı olan MUTTAŞ kent hizmetleri birimine 2 adet otomotiv elektrikçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muğla belediyesi MUTTAŞ ilanı son başvuru tarihi 11.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Muslihittin mahallesi Mehmet Zekai Özbek sokak No: 77 Menteşe – MUĞLA

Telefon Bilgisi: 0 252 212 48 50

oto mugla

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

8 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Muğla belediyesi otomotiv elektrikçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP