DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az Lise Mezunu 6 Branşta! Kamu Personeli Alımı

En Az Lise Mezunu 6 Branşta! Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilana göre en az lise mezunları arasından 6 branşta kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Kadro dağılımı ve şartları neler. Başvuru adresi haberimiz ekinde verilmiş…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
En Az Lise Mezunu 6 Branşta! Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

6 branşta yapılan alımlara lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiş olup 02/10/2019 tarihine kadar başvurular sona erecektir. Kadro dağılımı mühendis, çözümleyici, programcı büro personeli, tekniker ile destek personeli unvanlarında kamu personeli alımları yapılacağı ilan edildi. Kamu Personeli Alımını Konya Teknik Üniversitesi Rektörlüğü yapmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI VE KADRO DAĞILIMLARI

Mühendis alımı için; Fakültelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun olması, mesleğinde en az 3 yıl tecrübeli olması ve SGK dökümü ile belgelemek, autocad kullanması veya statik analiz tasarım modelleme programından en az birini aktif kullanıyor olması, metraj, keşif ile yaklaşık maliyet oluşturması, hakkediş konularına hakim olması ve 35 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Programcı alımı şartları; Önlisans Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olan ve YDS sınavından en az (D) puanı almış olanların başvuruları kabul edilecek.

Çözümleyici alımı şartları; Fakültelerin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olması, Microsoft (ASP.NET C) programlama dilini ve farklı iki adet programlama dilini bildiğini belgeleme ve YDS sınavından en az (D) puan almış olanlar.

Tekniker alımı şartları; Önlisans bilgisayar programcılığı, Bilgisayar teknolojisi ve programlama, Bilgisayar operatörlüğü ile teknikerliği bölümlerinden mezun olması ve en az 3 yıl tecrübeli olmasını belgelemesi gerekmektedir.

Büro personeli alımı şartları neler; Önlisans büro yönetimi, Büro yönetimi ve sekreterlik, Büro Betexper yönetimi ve yöneticiliği asistanlığı, Ofis teknolojileri ve yönetimi, Yönetici asistanlığı ve Büro hizmetleri programlarının birisinden mezun olması 30 yaşını doldurmuş olanlar.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Büro personeli alım şartı; Muhasebe ile Maliye lisans bölümlerinden mezun olması, mezuniyetinden sonra 5 yıl deneyime sahip olması başvuruda bulunacakların müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olanlar alınacaktır.

Büro personeli alımı şartları; Önlisans işletme, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ile Bankacılık bölümlerinden mezun olması gerekmekte olup Kamu ihale mevzuat bilgisine sahip olması ve belgelendirmesi gerekmektedir.

Destek personeli alımlarının şartları; Türkiye’nin her ilinde görev yapmaya elverişli, lise mezunu olması, İşine engel sağlık durumunun elverişli olması, (5 yıl E sınıfı ehliyet sahibi olması) 3 yıl aktif şoförlük yaptığını belgesini sunulması ve 35 yaşını doldurmamış olanların başvuruları kabul edilecektir.

İlgili adayların başvuruları Konya Teknik Üniversitesi resmi web sayfası üzerinden başvuru formunu doldurması ve istenilen evrakları Konya Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına 02 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar şahsen başvurular kabul edilmektedir.

Üniversite kamu personeli alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP