DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az Lise 13 Şehre 680 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

En Az Lise 13 Şehre 680 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

En az lise mezunu adayların başvurularına açılanan 13 şehirde 680 çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı başvuru şartları ve ilan detayları haberimiz içeriğinde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:07
En Az Lise 13 Şehre 680 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanan ilana göre çağrı merkezlerinde istihdam edilmek üzere 13 şehirde 680 çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı ilanı yayınlanmıştır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve başvuru adresi ile şehirler aşağıda verilmiştir.

Ankara müşteri temsilcisi alımı şartları; T.C vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, Diksiyonu düzgün iletişim kurabilen olması, Motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas olması, Erkek adaylar için askerlik hizmeti yapmış veya 2 yıl tecilli ve Vardiyalı çalışma sistemine uygun olması gerekmektedir.

Adıyaman müşteri temsilcisi alım şartları; En az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip olması, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olanların başvuruları kabul edilecek.

Aydın müşteri temsilcisi alımı şartları neler; Tercihan lisans mezunu olması, etkili iletişim kurabilen, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip olması, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

İzmir müşteri temsilcisi alımı şartları; T.C vatandaşı, en az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, etkili iletişim kurabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olması ve İzmir/ Ödemişte ikamet edebilecek adayların başvuruları kabul edilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Konya tele satış müşteri temsilcisi alımı şartları; Önlisans, Lisans veya A.Ö fakültesi öğrencisi olması, Diksiyonu düzgün, İkna analiz yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Görüşmelerin analiz raporlarını çıkararak yöneticilere haber veren, En iyi tele satış ekibi içerisinde 18 ile 30 yaş aralığında olan ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Kırıkkale müşteri temsilcisi alımı şartları; En az lise mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, 18 ile 35 yaş aralığında olması, ikna ve analiz yeteneğine sahip, İşini ön planda tutan ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Çorum çağrı merkezi müşteri temsilcisi alım şartları; En az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, etkili iletişim kurabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Samsun çağrı merkezi temsilcisi alım şartları; En az lise mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu, 18 ile 35 yaş aralığında olması, ikna ve analiz yeteneğine sahip, İşini ön planda tutan ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Ordu müşteri temsilcisi alım şartları; En az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip olması, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Giresun çağrı merkezi alım şartları; T.C vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, Diksiyonu düzgün iletişim kurabilen olması, Motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas olması, Erkek adaylar için askerlik hizmeti yapmış veya 2 yıl tecilli ve Vardiyalı çalışma sistemine uygun adaylar arasından başvurular alınacaktır.

Rize Çağrı merkezi alım şartları neler; T.C vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, Diksiyonu düzgün iletişim kurabilen olması, Motivasyonu yüksek ve zaman yönetimi konusunda hassas olması, Erkek adaylar için askerlik hizmeti yapmış veya 2 yıl tecilli ve Vardiyalı çalışma sistemine uygun olması gerekmektedir.

Erzincan müşteri temsilcisi alım şartları neler; En az lise mezunu olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, etkili iletişim kurabilen, İkna ve analiz yeteneğine sahip olması, MS Office programlarını kullanabilen, Hedef odaklı ve iş kalitesini ön planda tutan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olması gerekiyor.

Başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP