DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az İlkokul Mezunu Sınıf Annesi Alımı Yapılacak

En Az İlkokul Mezunu Sınıf Annesi Alımı Yapılacak

Sınıf Annesi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna 4 adet Sınıf Annesi alımı yapılması gerekiyor.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
En Az İlkokul Mezunu Sınıf Annesi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzelman En Az İlkokul Mezunu Sınıf Annesi Alımı Yapılacak

Sınıf Annesi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olan İzelman kurumuna 4 adet Sınıf Annesi alımı yapılması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sınıf Annesi Alımı ilanı son başvuru tarihi 04.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların [email protected] mail adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

sinif annesi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Sınıf Annesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Sınıf Annesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

9 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Sınıf Annesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sınıf Annesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sınıf Annesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sınıf Annesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sınıf Annesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sınıf Annesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sınıf Annesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP