DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az İlkokul Mezunu Kamu Bulaşıkçı Alımı

En Az İlkokul Mezunu Kamu Bulaşıkçı Alımı

Kamu kurumu Bulaşıkçı alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Aydın Kuşadası belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilemek üzere 10 adet Bulaşıkçı alımı Yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:18
En Az İlkokul Mezunu Kamu Bulaşıkçı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En Az İlkokul Mezunu Kamu Bulaşıkçı Alımı

Kamu kurumu Bulaşıkçı alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Aydın Kuşadası belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilemek üzere 10 adet Bulaşıkçı alımı Yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanı son başvuru tarihi 31.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

aydin bulasikci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kuşadası belediyesi Bulaşıkçı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP