DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

En Az 18 Yaşında İlkokul Mezunu İşçi Alımı

En Az 18 Yaşında İlkokul Mezunu İşçi Alımı

İşçi Alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Bayramiç Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Beden İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
En Az 18 Yaşında İlkokul Mezunu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

En Az 18 Yaşında İlkokul Mezunu İşçi Alımı

İşçi Alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Bayramiç Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Beden İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bayramiç Belediyesi Beden İşçisi ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

canakkale 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bayramiç işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bayramiç işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bayramiç işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bayramiç işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bayramiç işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bayramiç işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bayramiç işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bayramiç işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bayramiç işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bayramiç işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP