DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elektrikli Araç Şoförü Alımı İlanı

Elektrikli Araç Şoförü Alımı İlanı

Resmi olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı İstanbul iş ilanları bilgileri içinde İstanbul büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak için Elektrikli Araç Şoförü Alım alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:22
Elektrikli Araç Şoförü Alımı İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elektrikli Araç Şoförü Alımı İlanı

Metro İstanbul AŞ Elektrikli Araç Şoförü Alım alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin Lise , Ön Lisans , Lisans mezunu olması, B sınıfı sürücü belgesi olması ve Ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul büyükşehir belediyesi Elektrikli Araç Şoförü Alım alımı son başvuru tarihi 10.07.2021

İstanbul büyükşehir belediyesi Elektrikli Araç Şoförü Alım alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adres üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/elektrikli-arac-surucusu-1610

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

elektrik 9

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

Elektrikli Araç Şoförü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Elektrikli Araç Şoförü yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Elektrikli Araç Şoförü ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Elektrikli Araç Şoförü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Elektrikli Araç Şoförü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Elektrikli Araç Şoförü resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP