DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı Yapacak

Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı Yapacak

Mimar Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet mimar alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı Yapacak

Mimar Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet mimar alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanı başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde başlayacak ve 22.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Hürriyet mahallesi okul caddesi No. 2 Elbeyli – KİLİS

Ayrıca adaylar www.kiliselbeyli.bel.tr adresine online olarak başvuru yapılabilir.

elbeyli 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

8 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Elbeyli Belediyesi Mimar Alımı ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP