DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elbeyli Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Elbeyli Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Memur Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Memur alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Elbeyli Belediyesi Memur Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elbeyli Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Memur Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elbeyli Memur Alımı ilanı başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde başlayacak ve 22.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Hürriyet mahallesi okul caddesi No. 2 Elbeyli – KİLİS

Ayrıca adaylar www.kiliselbeyli.bel.tr adresine online olarak başvuru yapılabilir.

elbeyli

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Elbeyli Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Elbeyli Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

9 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Elbeyli Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elbeyli Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Elbeyli Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Elbeyli Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Elbeyli Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Elbeyli Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Elbeyli Memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP