DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Elbeyli Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Elbeyli Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kamu personeli Alımı yapılması için memur alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Memur alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Elbeyli Belediyesi Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elbeyli Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kamu personeli Alımı yapılması için memur alımı iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Kilis Elbeyli Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Memur alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elbeyli Memur Alımı ilanı başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde başlayacak ve 22.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Hürriyet mahallesi okul caddesi No. 2 Elbeyli – KİLİS

Ayrıca adaylar www.kiliselbeyli.bel.tr adresine online olarak başvuru yapılabilir.

elbeyli 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kilis Elbeyli ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kilis Elbeyli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

9 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kilis Elbeyli ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kilis Elbeyli ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kilis Elbeyli ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kilis Elbeyli ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kilis Elbeyli ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kilis Elbeyli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP