DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Edirne Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Edirne Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Edirne Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 13 adet İtfaiye Eri alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
Edirne Belediyesi İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Edirne Belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 13 adet İtfaiye Eri alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Edirne Belediyesi İtfaiye eri alımı ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 30.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 60 puan şartı bulunmakta.

En az lise ve 4 yıllık veya 2 yıllık eğitim veren her hangi bir bölümden mezun olma şartı bulunmakta.

En az B sınıfı ehliyete sahip olma şartı bulunuyor.

Başvuru formu https://www.edirne.bel.tr sitesi üzerinden indirilip doldurulacak sonra istenen belgeler ile birlikte teslim edilecek.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin şahsen aşağıda bulunan adrese başburu yapmaları gerekiyor.

Babademirtaş Mah. Çubukçular Hamam Sok. No: 11 Merkez / EDİRNE  Edirne Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

edirne1

edirne2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

5 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

6. Edirne İtfaiye Eri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP