DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eceabat Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Eceabat Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Büro elemanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Eceabat Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro Memuru elemanı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:41
Eceabat Belediyesi Büro Elemanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eceabat Belediyesi Büro Elemanı Alımı

Büro elemanı Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Eceabat Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro Memuru elemanı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Eceabat Belediyesi Belediyesi Büro personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 9.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

İsmetpaşa mahallesi Çınarlıdere mevki kapalı garaj Eceabat / Çanakkale

İritbat Kişisi: Merve BİÇEN

İritbat telefonu: 0 286 814 11 50

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Eceabat Belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Eceabat Belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Eceabat Belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Eceabat Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Eceabat Belediyesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP