DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DSİ Yüksek Maaş İle Personel Alımı

DSİ Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet Su İşleri yani DSİ Kurumu, kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı duyurusu yayınladı. Yayınlanmakta bulunan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Devlet Su İşleri kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet sözleşmeli bilişim personeli yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:02
DSİ Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DSİ Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet Su İşleri yani DSİ Kurumu, kamu personeli alımı yapılabilmesi için iş ilanı duyurusu yayınladı. Yayınlanmakta bulunan personel alımı iş ilanları bilgilerinde Devlet Su İşleri kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet sözleşmeli bilişim personeli yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sözleşmeli bilişim personeli alımı duyurusu son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvuru yapacak olan bütün bay ve bayan Adayların, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü internet sitesi içinde bulunmuş olan Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanını ekinde yer almakta olan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra;

istenilen diğer belgeler ile birlikte Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Devlet Mah. İnönü Bulvarı No:16 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

dsi1 4

dsi3 23

BAŞVURU GENL BİLGİLERİ

1 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. DSİ Kurumu bilişim ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP