DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Dokuz Eylül Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi Akademik Personel Alıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi Akademik Personel Alıyor

Devlet Personel Başkalığından yayımlanan ilana göre Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 32 öğretim üyesi personeli alınacaktır. Alımlar başlamış olup 27 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuru detayları haberimizde…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Dokuz Eylül Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi Akademik Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dokuz Eylül Üniversitesi akademik personel alımı iş ilanı yayımlanmıştır. Yapılan iş ilanına göre Doçent ve Profofösör 32 öğretim üyesi alımı gerçekleşecek. Personel alımı Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme Atama İlkeleri ve Uygulama Esaslarına göre yapılacak.

Dokuz eylül üniversite rektörlüğü tarafından resmi olarak yapılan öğretim üyesi alımı için yayımlanan iş ilan şu şekildedir.

Üniversitemiz birimleri 2547 sayılı yükseköğretim kanununa göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına öğretim üyesi alınacağı duyurusudur.

Bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ilgili birimlere başvurmaları Adiosbet gerekmektedir. Başvurular 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen öğretim üyeliğine yükseltilme ve atanma yönetmeliği ile üniversitemizin yükseköğretim kurulu başkanlığınca onaylanan dokuz eylül üniversitesi öğretim üyeliğine yükseltme ve atama ilkeleri ve uygulama esaslarına göre yapılacağı açıklanmıştır.

Doktor öğretim üyesi kadrolarına: Başvuracaklar başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine kısa özgeçmişleriyle doktora belgelerini ile yayınlarını kapsayan 4 nüshasını dosya ve 1 nüsha dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 4 nüshasını cd-flash bellek ekleyerek ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ilgili birimlere başvurmaları gerekmekte.

Profesör kadroları için: daimi statüde istihdam edilecek ve başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerini özgeçmişleri doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri yayın listeleri başlıca araştırma eseri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6  nüshasını dosya veya 1 nüshasını dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 6 nüsha cd -flash bellek ekleyerek doçent kadroları daimi statüdedir. Başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçeleri özgeçmişleri yayın listeleri ve bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan 4  nüsha dosya veya 1 nüsha dosya ile bu dosyada belgeleri içeren salt okunur 4 nüshası cd -flash bellek ekleyerek doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile ilanın yayımlandığı tarihten itibari ile 15 gün içerisinde rektörlük personel daire başkanlığına başvurmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Yabancı ülkelerden alınacak diplomaların denkliğin onaylı olması, posta başvurularında gecikmelerde üniversitemiz sorumlu olmayıp dikkate alınmayacaktır. Son başvuru tarihi 27 Mayıs 2019 tarihi olarak ilan edilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP