DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dokuz Eylül Üniversitesi 12 Adet Sağlık Teknikeri Alımı

Sağlık Teknikeri Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dokuz Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet Sağlık Teknikeri Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

DEÜ 12 Sağlık Teknikeri Alımı ilanı son başvuru tarihi 14.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların http://www.deu.edu.tr internet adresinden başvuru formunu indirip eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi personel daire başkanlığıa şahsen başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıda bulunmaktadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721874/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/dokuz-eylul-universitesi-148-sozlesmeli-personel-alacak

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

eylul2 1

eylul 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DEÜ 12 Sağlık Teknikeri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP